Služby

Na place děláme prodej a dovoz aut na zakázku. Ať už si vyberete, co je skladem ihned k odběru, nebo si objednáte, tak u nás najdete pouze kvalitní služby.  Neděláme na kvantitu, ale kvalitu, proto Vám služby nastavíme na míru.

Prodej

Prodáváme pouze kvalitní, ojetá, osobní, terénní a užitková auta všech značek a modelů, s prověřeným původem a s garancí najetých kilometrů pro Vás a členy Vaší rodiny. Naše nabídka je rozšířena o vozy dodavatelů, které velmi dobře známe a dlouhodobě spolupracujeme.

Výkup / Protiúčet

Pokud uvažujete o prodeji Vašeho starého vozu obraťte se na nás. S výkupem získáte okamžitě potřebnou hotovost a my vyřídíme veškeré formality. S protiúčtem můžete ještě dnes odjet novým vozem a dohodnutou kupní cenu Vám odečteme. Veškeré úkony ke koupi a prodeji zařídíme.

Dovoz na zakázku

Líbí se Vám určitý typ vozu, hledáte na internetu, objíždíte autobazary stále dokola, ale pořád jste nenašli ten pravý? Nemusíte slevovat ze svých požadavků. Pokud máte konkrétní představu o ceně, nájezdnosti kilometrů a víte, co by Váš nový vůz měl a neměl mít, dovezeme Vám ho.

Financování

Platit vůz můžete hotově, bankovním převodem nebo nabízíme možnost financování. Seznámíme Vás s výhodami, které podpis úvěrové smlouvy obnáší, včetně možnosti předčasného ukončení a vkladu mimořádných splátek.

Pojištění

Sjednáme Vám povinné ručení, připojištění čelního skla, rozšířené asistenční služby, živelné pohromy či střet se zvěří nebo bezpečné havarijní pojištění, které kryje i odcizení vozu, ať už máte vůz od nás nebo od Vašeho souseda.

Poradenství

Rádi Vám pomůžeme vybrat nový vůz, který si zde můžete prohlédnout, vydat se s ním na zkušební jízdu a naplánovat si důkladnou prohlídku například v autorizovaném servisu. Poskytneme kompletní servis, české doklady a rady k následné péči o Váš automobil.

Garance

Ojetý vůz od nás má výhody. Díky nim víte, co kupujete a kolik to má v kožichu. Původ vozu a najeté kilometry Vám garantujeme ve smlouvě. Každý vůz má originální doklady země původu, Certificate of conformity tzv. COC rodný list, byl řádné odhlášen a po dovozové technické kontrole je připraven na zápis do silničního registru vozidel, kde budete zapsáni jako 1.majitel v ČR.