Služby

Na place pro Vás pravidelně připravujeme 80 vozidel a poskytujeme kvalitní služby.
Využít můžete základní či doplňkové, služby Vám pomůžeme nastavit přesně na míru.

Prodej

Prodáváme pouze kvalitní, ojetá, osobní, terénní a užitková auta všech značek a modelů, s prověřeným původem a s garancí najetých kilometrů pro Vás a členy Vaší rodiny.

Výkup / Protiúčet

Pokud uvažujete o prodeji Vašeho starého vozu obraťte se na nás. S výkupem získáte okamžitě potřebnou hotovost a my vyřídíme veškeré formality. S protiúčtem můžete ještě dnes odjet novým vozem a dohodnutou kupní cenu Vám odečteme. Veškeré úkony ke koupi a prodeji zařídíme.

Dovoz na zakázku

Líbí se Vám určitý typ vozu, hledáte na internetu, objíždíte autobazary stále dokola, ale pořád jste nenašli ten pravý? Nemusíte slevovat ze svých požadavků. Pokud máte konkrétní představu o ceně, nájezdnosti kilometrů a víte, co by Váš nový vůz měl a neměl mít, dovezeme Vám ho.

Komisní prodej

Prodáme i Vaše auto. Na základě zprostředkovatelské smlouvy zajistíme kompletní předprodejní přípravu, vůz nafotíme, umístíme na inzertní portály a aktivně ho nabízíme zákazníkům. Vytvoříme kupní smlouvy a další potřebné dokumenty. O procesu prodeje Vás informujeme a penízky si můžete vyzvednout bezprostředně po prodeji.

Financování

Platit vůz můžete hotově, bankovním převodem nebo Vám vybavíme půjčku s levnou měsíční splátkou. Seznámíme Vás s výhodami, které podpis úvěrové smlouvy obnáší včetně možnosti předčasného ukončení a vkladu mimořádných splátek.

Pojištění

Sjednáme Vám povinné ručení, připojištění čelního skla, rozšířené asistenční služby, živelné pohromy či střet se zvěří nebo bezpečné havarijní pojištění, které kryje i odcizení vozu, ať už máte vůz od nás nebo od Vašeho souseda.

Poradenství

Rádi Vám pomůžeme vybrat nový vůz, který si zde můžete prohlédnout, vydat se s ním na zkušební jízdu a naplánovat si důkladnou prohlídku například v autorizovaném servisu. Poskytneme kompletní servis, české doklady a rady k následné péči o Váš automobil.

Záruka

Ojetý vůz s výhodami jako od výrobce, při koupi vozu záruka až 36 měsíců. Nabízíme zákazníkům jistotu. S DEFEND Car Protect snížíte riziko možných dodatečných výdajů na opravu a pojistíte si chladící systém, motor, převodovku, spojku, brzdy, řízení, elektrické instalace, diferenciál a palivovou soustavu.