Reference

Rychetský Jiří

"“Dnes jsem v tomto S AUTOPLAC se svým 18 letým synem koupit jeho první auto-vyhlídly jsme si tam Fábii 1.4 mpi z roku 2000..za přijatelnou cenu pro tak mladého kluka.Hned po vstupu do autobazaru se nás ujal mladý VELMI příjemný majitel a ve vší profesionalitě nás provedl bazarem až k zminované Fábii kterou nám ochotně předvedl dal nám prostor k naší prohlídce včetně zkušební jízdy,zodpověděl bez váhání na jakou koli naší otázku- poradil se vším co se bude dál po koupi vozu dít..srozumitelně vysvětlil obsah smlouvy i ostatních dokumentů k tomuto prodeji potřebné.-.vše pečlivě připravené...tak jak se říká zakázka na klíč..vše zařídili do puntíku-prostě-profík a človíček na svém místě.Moc děkujeme a vřele doporučuji !!!”"

Svatava Ryšková

"Vážím si především perfektního a profesionálního přístupu majitele a jeho paní. Tuto firmu mohu jen doporučit. Děkuji"

Danka & Honzo

"Kolem společnosti v Nové Vsi jsme často jezdili, obdivovali jsme auta. Jednou nastala náhlá změna a osobně jsme navštívili "prodejce aut". Bylo pro nás velké překvapaní, jak ochotní, milí, vstřícní dva lidé jsou před námi - manželé Stankovi, jsou to naprosto Excelsus populus. S manželkou jsme zdravotníci a proto víme, že přívlastek Excesus populus pro manželé Stankovi nepotřebuje překlad, je jenom malým vyjádřením jejich spektabilis obsessio. Jejich vstřícnost je porovnatelná i více s parametry některých podnikatelů v automibilové činnosti in Schweiz, Österreich. Prostě popupariter praecellens populus. Přejeme jim oběma hodně štěstí ..... "

Karel Lukas

"Na S AUTOPLAC jsem si objednal přímo typ a výbavu vozidla.Doba čekání byla sice trochu delší(dáno přímo typem a výbavou), ale vyplatilo se - Škoda Octavia výborná.Pan Stanko s manželkou jsou profíci na svém místě a o zákazníka se starají na 110%. Děkuji oběma za ochotu a přístup k zákazníkovi."

Fišerovi Brno

"S nákupem auta jsme byli spokojeni, po dohodě nám byla umožněna prohlídka v autorizovaném servisu. Jednání majitele autobazaru je na velmi dobrém a profesionálním přístupu. Pokud budeme uvažovat za nějaký čas o koupi dalšího automobilu přijedeme opět sem..."

Vlasta Macudova

"Nejlepší autobazar v jižních čechách bez konkurence Citroen Xsara Picaso."

Eva Šimková

"Udělujeme S AUTOPLAC 100% za ochotu, vstřícnost, příjemné jednání a také za to, že vše dopadlo jak jsme se domluvili. Škoda Fabia LPG je ideální autíčko pro ženskou do práce - jsme nadšení. Manžel už ji stihl trošku upravit, aby se nám hodila do našeho vozového parku - félie na oknech a černá střecha. Ještě jednou moc děkujeme."

Simona Křesťanová

"S AUTOPLAC jsem navštívila náhodou s manželem a hned jsme věděli, že budeme spokojený. Úžasný majitelé nám vybrali skvělé auto. Moc Vám děkujeme za vůz a za to jaký jste!"

andrea vlkovaa

"Na S AUTOPLAC jsme se obrátili ohledně dovozu vozu na zakázku. Na Place v Nové Vsi najdete profesionály na svém místě- spolehliví, ochotní, trpěliví profici s lidským přístupem, kteří Vám dovezou autiko na míru. Vůz pečlivé vybírali, zkontrolovali,tak aby vše bylo k naší 100% spokojenosti. O své zákazníky se starají opravdu top! Díky S AUTOPLAC máme parádní vůz. Děkujeme a jsme rádi, že se naše důvěra k Vašim vozům vyplatila."

Jiřina Chlebečková

"Další člen do naší rodiny nám děla neskutečnou radost. Velmi velmi děkujeme za perfektně odvedenou práci, ochotu, načasování a doručení auta i na Štědrý den přímo před vrata našeho domu a hlavně pečlivost při výběru. Děkuji děkuji děkuji za celou naši rodinu"


Ohodnoťte také náš přístup a služby

Nová Ves 135, 373 15 Nová Ves u Českých Budějovic
PO - SO 9:00 - 18:00